Бескоштовні банки для саженців

Зараз найкращі лайфхаки з інтернету. І сьогодні зробимо баночки для розсади. Які будуть виглядатhttp://stroirs.com.ua/chernozem/и супер естетично.

Це звичайні банки від консервувати – огірки, помідори. Абсолютно все що з магазина все що ви користуєтесь, не викидайте. Це реально може знадобитися. Виглядати буде дуже красиво. Маємо чотири штучки.

Дренаж але вже на першому місці. Сьогодні я використав керамзит. Дренаж обов’язковий. Ніколи не ігноруйте, це дуже важливо. Тому що якщо пройдете насіння може бути наступний крок. Це грунт. Грунт має бути пухким= щоб він пропускав повітря і щоб в ньому не затрималася вода.

Давай будемо воювати. Петрушку, шалфей, коріандра і кінзу. Прикраси квіти. Але  всі одинакові в бабнці з міського ринку. Яка продавала мені це насіння. Вона навчила мене як легко запам’ятати на яку глибину правильно заводити насіння.

Якщо це кінза або коріандру, якого насіння більше — то ми на одну пальця фаланги робимо ямку. Нічого не треба трамбувати. Бо це дуже важливо для такого дрібного насіння. Якщо це дрібніші зернятка. В якості петрушки бачили зовсім просто. Легесенько принципи і напрямки зовсім точно. Все! Тепер ще трошечки. Останній штрих прищепка, маркер і гарним почерком пишемо.